Tvůj jídelníček

Ačkoli nemají jídelníčky ve výživovém světě příliš dobrou pověst, my v JNV věříme, že jdou sestavit i správně a plnohodnotně. Že se člověk na jídelníčku nic nenaučí a dříve či později stejně nebude vědět, co, kolik a jak jíst? No, může to být pravda – pokud se tedy nejedná o JNV individuální jídelníček.

Není jídelníček jako jídelníček

Cíl #JNV jídelníčku

Máš ráda snickers, párek nebo skleničku vína? Naučíme tě, jak je do jídelníčku zakomponovat tak, aby to v kontextu tvého života pořád znamenalo, že  b. Bojíš se, že budeš svázaná nemožností “vybočit” z nastaveného režimu? Nemusíš – b tak, abys kdykoliv dokázala pružně zareagovat a zvolit vhodnou náhradu “předepsaného jídla”.

Vše je o komplexním pohledu a i ze zdánlivě „nezdravých“ potravin mohou vzniknout nutričně vyvážená jídla, díky kterým se nemusíš vzdát svých milovaných pochutin.

Nebaví tě vařit anebo jen nechceš věnovat přípravě tolik času, protože prostě… máš důležitější věci na práci? Jídelníček bude obsahovat recepty, u kterých nestrávíš v kuchyni 10 hodin ani nebudeš nucená použít 16 různých kusů nádobí. Zdravá, vyvážená strava totiž nemusí být komplikovaná ani časově náročná. Jídelníček ti vždy bude sestaven tak, aby vyhovoval i tvým časovým standardům.

S JNV jídelníčkem dostaneš nejen přesný jídelní plán sestavený podle tvých časových, chuťových a výživových preferencí, ale také edukační e-book a koučku na drátě, která ti se vším bude radit a do budoucna tě vzdělávat.

Cílem je, aby změny ve výživě probíhaly postupně, byly udržitelné a abys po konci spolupráce nebyla ztracená a dokázala si už jídelníček sestavovat sama.

Jak to probíhá?

Vstupní dotazník

Níže na tebe čeká tlačítko, skrze které se dostaneš rovnou k platbě. "A kde je ten dotazník?!" ptáš se? Ten Ti pošle přiřazená koučka hned po platbě – je totiž ohromně detailní a trochu delší, ale jinak nemáme možnost se o tobě dozvědět vše, co pro skutečně individualizovaný jídelníček potřebujeme. Zde na stránkách nemáme možnost, aby sis ho průběžně třeba ukládala a vrátila se k němu později, proto jsme zvolili tento postup. Díky němu se o tobě dozvíme většinu potřebných informací pro to, abychom mohli spolupráci zahájit.

Call

Po vyplnění vstupního dotazníku si jej koučka prostuduje a spojí se s tebou prostřednictím videohovoru (který si samozřejmě předem domluvíte). Jednoduše chceme, aby byl JNV jídelníček opravdu vytvořený tobě na míru – tvým chutím, budgetu i tvému dennímu režimu.

Jídelníček

Po získání všech informací se koučka pustí do vypracovávání jídelníčku přímo pro tebe a do 7 dní od hovoru ti jej zašle společně s dalšími materiály a check-in tabulkou. Tam si budeš zapisovat určité údaje, které tobě i koučce pomohou monitorovat dosahovaný progres. Jednou za 2 týdny se s koučkou spojíte a proberete, co se daří, co ne a v čem třeba tápeš.

Individuální jídelníček

# Jídelníček na 4–6 týdnů

# Vzdělávací součást jídelníčku pro nabytí vědomosti o stravě

# U každého jídla dne 5–8 variant

# Varianty jídel ve formě konkrétních receptů 
(bez nutnosti trávení mládí v kuchyni)

# Tabulku na zapisování progressu

# Kontrolní konzultace progressu s koučkou co dva týdny

# Koučku na drátě pro odpovědi na otázky

5 800 Kč

Jednorázová platba za 4–6týdenní jídelníček

FAQ

Q: V čem se jídelníček liší od 1-on-1 coachingu nebo THE PLANu?

A: Individuální jídelníček je nejdetailnější a nejkomplexnější forma spolupráce. Během všech tří forem spolupráce dostaneš edukační materiál a větší či menší support ze strany naší nutriční koučky, individuální jídelníček ti však přesně určí, jaké přesně potraviny máš jíst, v jakém množství a přibližně v kterou hodinu.

Q: Je možnost po 4–6 týdnech pokračovat? Pokud ano, za kolik?

A: Rozhodně ano! Ve spojení s koučkou budete každé dva týdny – stačí se jí jen zmínit, co ti (ne)vyhovuje, co bys chtěla změnit a koučka ti jídelníček pozmění či přizpůsobí novým cílům. Cena je individuální a závisí na množství úprav – cena za kompletně pozměněný jídelníček bude vyšší než za přidání variant nebo snížení energetické hodnoty jídelníčku. Cenu určuje koučka individuálně a bude se pohybovat od 1 500 Kč – 5 800 Kč.

Q: Nemám ráda vajíčka, budu je mít v jídelníčku?

A: Pokud to vyplníš v dotazníku, anebo to dodatečně povíš koučce v callu, neobjeví se ti v jídelníčku ani bílek!

Q: Jsem veganka, vypracujete mi jídelníček taky?

A: Bez problému! Postaráme se o to, abys do těla dostávala vše a v dostatečném množství.

Recenze

A co o JNV
říkají ostatní

Slide

Původně jsem neměla žádné velké fyzické cíle, spíš jsem chtěla jen dát svému životu nějaký řád a začít se stravovat vyváženě. Ale kvalitní dostatečná strava se na mém těle opravdu podepsala. V dobrém slova smyslu 😁
Jsem silnější, mám více energie, cítím se zdravěji a opravdu opravdu se cítím díky tomu šťastně. K The Plan nemám jedinou výhradu, vyhovuje mi jeho flexibilita a to že si do něj můžu zařadit cokoliv na co mám chuť, ne co mi zrovna kdo napíše, že si mám dát....
Takže The Plan je určitě moje nejvydařenější investice. Děkuji moc za všechnu vaši práci.

Ludmila R.

Slide

Na nutričním coachingu bych mohla vychválit všechno. Jak lidský přístup, vstřícnost, ochota tak veliký přehled v oboru ☺️

Klára J.

Slide

Zásadní byl přístup coachky. Ke všemu, čím jsme si spolu prošly, kolikrát něco nešlo úplně "podle plánu" (třeba moje kolísání váhy), ale vždy mi to, co se s mým tělem dělo, odůvodnila, uklidnila mě a naučila mě mé tělo poslouchat a dát všemu čas. Také mi po letech struggles s mou váhou došlo, že není vůbec směrodatná. Naučila jsem se řídit svými pocity a tím, jak se ve svém těle cítím, uvědomit si, že mu dávám vše, co potřebuje a naučit se o něj starat tak, aby vše fungovalo.

Lucie R.

previous arrow
next arrow