Nutriční coaching

Pokud ses nikdy moc nezajímala o to, co jíš, tak zjistíš, jak obrovský vliv má správná výživa na všechny oblasti tvého života. Více energie během dne, lepší nálada, zdraví i spánek, méně chutí na sladké, lepší výkon a mnoho dalšího!

O coachingu

Možná pořádně nemáš představu, kde vlastně všude najdeš bílkoviny. Možná ses rozhodla nabrat svaly a víš, že bez správné stravy to nepůjde. Možná již nějaké základy máš všechno víš, ale jen potřebuješ někoho, kdo na tebe na tvé cestě dohlídne, že neděláš blbosti.

Ani pizza každý den, ani salát se salátem nejsou ta správná cesta k silnému a zdravému tělu. Samy moc dobře víme, jak se člověk cítí svobodně, když se naučí základům výživy, vnímat vlastní tělo a pozná, co je pro něj ta nejlepší cesta. Díky tomu uvidí výsledky – ať už v zrcadle, nebo na výkonu. A proto, že víme, tak přesně proto to samé chceme i pro tebe!

hp-cover16

Začneme výživovou konzultací

Po vyplnění dotazníku se spojíme na úvodní hodinovou konzultaci. Už během té se dozvíš plno informací, které budeš moct okamžitě aplikovat. Během konzultace bude mít coachka dostatečnou možnost tě poznat natolik, aby ti dokázala dost dobře určit program. Basic, Intense, anebo třeba vůbec nic? Možná společně zjistíte, že vlastně coaching nebude dávat z různých důvodů smysl.

Do týdne od této konzultace dostaneš personalizovaný výživový manuál, kde budou shrnuta doporučení z konzultace, návrhy řešení tvých problémů + ucelené informace o zdravém životním stylu.

Manuál ti zůstane už napořád. Pokud ses rozhodla, že nakonec coaching nevyužiješ, tady vaše společná cesta končí. Pokud budete s coachkou pokračovat, čeká vás společná cesta za lepším já – čti dále.

hp-cover17

Zvolíme vhodný typ coachingu

Díky konzultaci o tobě už coachka ví všechno pro to, aby relevantně určila typ coachingu.

Basic, nebo Intense?

To se dozvíš během konzultace, anebo krátce po ní (e-mailem/zprávou). Coachka může potřebovat čas na to si informace o tobě a tvých potřebách utřídit. Správně zvolený typ coachingu je totiž důležitý jak pro tebe, tak i pro coachku. 

hp-cover18

Všecko to odpálíme

Jakmile dostaneš svůj personalizovaný výživový manuál a shodnete se s coachkou na typu coachingu, začíná vaše spolupráce!

Domluvíte se s coachkou na všech náležitostech. Jaké první krůčky máš podniknout k lepšímu životnímu stylu? Jakou formou a kdy bude probíhat report? Co si máš sledovat? Adpod.

A taky započnou měsíční opakované platby. První měsíc coachingu budeš mít o 1 200 Kč levnější (protože jsi již tuto částku zaplatila za konzultaci), další měsíce už podle typické sazby níže.

Chci se objednat na úvodní konzultaci

# 60minutový online videohovor, který slouží primárně jako vstup do coachingu

# Konzultace, kde bude mít coachka možnost nj. precizně určit další postup (a typ coachingu)

# Získáš už odpovědi na některé své otázky a zjistíš, jestli jsi na coaching opravdu ready

#  V ceně je personalizovaný výživový manuál, který dostaneš po konzultaci

# Pokud zjistíš, že coaching není pro tebe to pravé ořechové, odneseš si hromadu informací

1 200 Kč

Jednorázová platba za úvodní konzultaci, vč. personalizovaného manuálu po ní

Typy coachingů

Basic

Program bude zvolen pro ty, co chtějí zhubnout/přibrat/udržet váhu/zlepšit výkon a ve výživě jsou už alespoň mírně pokročilé (tj. orientují se v základech výživy) a potřebují nasměrovat, podpořit a dát své stravě řád & smysl.

# Komplexní poradenství v rámci výživy i v souvislosti s ostatními lifestyle faktory (kroky, spánek, trénink, kardio, meditace/stress management a další)

Spolupráce na základě macrocoachingu – doporučený kalorický příjem i jednotlivé makroživiny Pravidelné týdenní reporty a průběžné úpravy příjmu na základě cílů Komunikace s koučkou prostřednictvím zpráv a e–mailů

První měsíc za 1 600 Kč, poté:

2 800 Kč měsíčně

Minimální odběr služeb jsou 2 měsíce

Intense

Program bude zvolen pro ty, co chtějí zhubnout, přibrat, udržet váhu či zlepšit výkon, ale jsou úplní začátečníci, potřebují opravdu komplexní pohled do skladby a struktury jídelníčku, intenzivnější komunikaci a podporu, popřípadě se pasují s komplikacemi, které vyžadují více komunikace, větší znalosti apod.

Vše co v balíčku Basic a navíc:

# Konkrétnější pomoc se sestavením jídelníčku (konzultace jeho obsahu, nastavení správného poměru tuků, druhů bílkovin v každém jídle, specifika předtréninkových a potréninkových jídel, suplementace apod.)

# Komunikace s koučkou prostřednictvím hovorů a hlasových zpráv

První měsíc za 2 700 Kč, poté:

3 900 Kč měsíčně

Minimální odběr služeb jsou 2 měsíce

A-tým zkušených coachek

Naše coachky mají za sebou nejen nutriční vzdělání, ale taky silnou historii v produkování výsledků pro klientky. 

Výživa šitá přímo pro tebe

Spojíme tě s koučkou, která navrhne jedinečný plán s ohledem na tvé cíle, preference, životní styl a historii.

Průběžné úpravy & neustálá podpora

Koučka ti bude vždy k dispozici a odpoví ti na tvé otázky, pomůže řešit problémy, případně upraví nastavené cíle.

Disclaimer

Pokud trpíš poruchou příjmu potravy, s tím ti bohužel pomoct neumíme. Na to je potřeba mnohem komplexnější přístup a další znalosti, které my nemáme. Jestliže je to tvůj případ, obrať se prosím na:

Hedepy   |   Anabell   |   Centrum pro diagnostiku a léčbu PPP

FAQ

Q: Počkat, jsem trochu zmatená, takže kolik stojí coaching?

A: Nejprve zaplatíš 1 200 Kč za úvodní konzultaci. Během ní s koučkou určíte, co pro tebe bude nejvhodnější – program Basic, Intense, anebo jen občasná konzultace? Pokud se dohodnete na programu Basic, máš první měsíc za 1 600 Kč a každý další za 2800 Kč. Pokud se dohodnete na programu Intense, máš první měsíc za 2 700 Kč a každý dalšíza 3 900 Kč.

Q: Jak dlouho musím být v programu?

A: Minimální doba spolupráce je nastavená na 2 měsíce. Jeden měsíc je na produkci jakýchkoliv výsledků hrozně maličko. Samozřejmě potom pokračovat můžeš – některé klientky jsou s námi už od začátku spuštění coachingu v roce 2020 🙂 Je jen na tobě, jak dlouho ti coaching bude dávat smysl.

Q: Co když chci coaching ukončit?

A: Jednoduše to řekneš své koučce, která už přerušení automatických opakovaných plateb zařídí a zároveň nastaví plán do konce vaší spolupráce.

Q: Jsem veganka, přizpůsobí se mi jídelníček?

A: 1on1 coaching není jídelníček. Samozřejmě, že ti coachka doporučí potraviny a případně sestaví příkladný jídelníček na pár dní. Ultimátním cílem je, aby sis jídelníček uměla sestavovat den co den sama.

Chci se objednat na úvodní konzultaci

# 60minutový online videohovor, který slouží primárně jako vstup do coachingu

# Konzultace, kde bude mít coachka možnost nj. precizně určit další postup (a typ coachingu)

# Získáš už odpovědi na některé své otázky a zjistíš, jestli jsi na coaching opravdu ready

#  V ceně je personalizovaný výživový manuál, který dostaneš po konzultaci

# Pokud zjistíš, že coaching není pro tebe to pravé ořechové, odneseš si hromadu informací

1 200 Kč

Jednorázová platba za úvodní konzultaci, vč. personalizovaného manuálu po ní

#JNV Nutrition team

Agáta Szturcová

Po vlastních letitých problémech s jídlech a sama sebou jsem tak přirozeně začala tíhnout k porozumění výživy. A tak jsem mezi CrossFitem a hipthrusty vystudovala potravinářské technologie v Dánsku a k tomu si udělala nutriční certifikát Precision Nutrition. Tím moje výživová cesta nekončí – chci být lepší koučka, a tak za tímto cílem směřuji každý den.

Adéla Tichá

Na cestě za spokojenějším já jsem se našla v crossfitovém gymu a u dobrého jídla. Vznikla tak touha ukázat lidem, že jídlo je radost a hlavně zdroj energie. Čtyři roky vzdělávání, následná certifikace výživového poradce a snaha pomoci klientům skrze výživu ke šťastnému pocitu a hrdosti ze sebe samotných. 

Tereza Kafková

Láska k jídlu a sportu mě přivedla k mému vysněnému oboru. Výživu člověka jsem vystudovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Získané informace ráda předávám dál, protože vím, jak může být v dnešní době těžké se v tak obrovském množství protichůdných informací vyznat.

Recenze

A co o JNV
říkají ostatní

Slide

Původně jsem neměla žádné velké fyzické cíle, spíš jsem chtěla jen dát svému životu nějaký řád a začít se stravovat vyváženě. Ale kvalitní dostatečná strava se na mém těle opravdu podepsala. V dobrém slova smyslu 😁
Jsem silnější, mám více energie, cítím se zdravěji a opravdu opravdu se cítím díky tomu šťastně. K The Plan nemám jedinou výhradu, vyhovuje mi jeho flexibilita a to že si do něj můžu zařadit cokoliv na co mám chuť, ne co mi zrovna kdo napíše, že si mám dát....
Takže The Plan je určitě moje nejvydařenější investice. Děkuji moc za všechnu vaši práci.

Ludmila R.

Slide

Na nutričním coachingu bych mohla vychválit všechno. Jak lidský přístup, vstřícnost, ochota tak veliký přehled v oboru ☺️

Klára J.

Slide

Zásadní byl přístup coachky. Ke všemu, čím jsme si spolu prošly, kolikrát něco nešlo úplně "podle plánu" (třeba moje kolísání váhy), ale vždy mi to, co se s mým tělem dělo, odůvodnila, uklidnila mě a naučila mě mé tělo poslouchat a dát všemu čas. Také mi po letech struggles s mou váhou došlo, že není vůbec směrodatná. Naučila jsem se řídit svými pocity a tím, jak se ve svém těle cítím, uvědomit si, že mu dávám vše, co potřebuje a naučit se o něj starat tak, aby vše fungovalo.

Lucie R.

previous arrow
next arrow