Ahoj! My jsme JNV.

Naše komunita je pro nás extrémně důležitá, a proto nám přijde fér představit ty, kdo za tím vším stojí. A pokud nám budeš chtít poslat pochvalu, stížnost nebo dotaz, můžeš to udělat hned o kousek níž!

Ozvi se nám

Nějaké otázky? Ptej se.

Budeme se snažit odpovědět co nejdříve, maximálně však do 3 pracovních dní. 

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro vyřešení dotazu

Nebo napiš na podpora@jedunavykon.cz

#JNVTEAM

Spojuje nás nejen láska k pohybu, ale také motivace k němu přivést co největší množství lidí, touha měnit zavedené společenské stereotypy a bourat mýty v oblasti vztahu žen k fitness, silovým sportům a pohybu obecně.

Tady ti představujeme core team JNV. Abychom ale mohli neustále zlepšovat všechny nabízené služby, opakovaně spolupracujeme s externími profesionály z oborů tělesné výchovy, sportu, fyzioterapie a výživy, stejně tak s atlety a sportovními manažery. Ty tady nenajdeš, ale tímto jim posíláme velké dík! 

Lucie Minářová

Těžké činky a upocené workouty, to je moje! JNV jsem založila jako kombinaci svých dvou obrovských vášní – pohybu a výživy. Mám za sebou kurz výživového poradce a taky certifikát L-1 CrossFit trenéra, miluju se dál v těchto oblastech vzdělávat a taky posouvat celý náš tým i komunitu!

Petr Macháček

Holka pro všechno.

Nikol Sanchez Ruiz

Touha neustále posouvat své hranice a zdokonalovat své dovednosti mě skrze léta silového i kondičního tréninku dovedla až na cestu trenérky, kterou kráčím již šestým rokem. Mé srdce i vzdělání patří převážně oblasti funkčního tréninku a CrossFitu. Kromě toho, že je to zábava, je to hlavně skvělý nástroj k udržení celistvého zdraví a pohyblivosti na celý život.

Agáta Szturcová

Mezi CrossFitem a hipthrusty jsem vystudovala potravinářské technologie v Dánsku a k tomu si udělala nutriční certifikát Precision Nutrition.

Tereza Kafková

Láska k jídlu a sportu mě přivedla k mému vysněnému oboru. Výživu člověka jsem vystudovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Získané informace ráda předávám dál, protože vím, jak může být v dnešní době těžké se v tak obrovském množství protichůdných informací vyznat.

Sarah Vegnerová

Běh, kondiční cvičení a plavání, aneb kombo, které u mě nikdy neztratí své místo. Díky celoživotním zkušenostem z nejrůznějších výkonnostních sportů a atletické průpravě jsem se začala věnovat i trenérské činnosti a pod své křídla si mě vzal například Nike Run Club.

Eliška Nedělová

Kreativita, komunikace a zdravý životní styl – kombo, které spojuje snad všechno, co mám ráda. Tvorba na sociální sítě už není jen můj koníček, ale i vysněná práce.