#PRIME

Důmyslný trénink do gymu, díky kterému budeš každým týdnem silnější, “gymnastičtější” a s lepší kondičkou.

#PRIME

O programu

Tréninkový plán se skládá z 5 různých tréninkových jednotek za týden. Můžeš si je odjet všechny, anebo jen některé; můžeš si je odjet podle našeho plánu, nebo podle vlastního rozvrhu. #PRIME je především funkční trénink, který komplexně rozvíjí tvé cíle, a to ať už silové, kondiční či gymnastické – a každý trénink se zaměříme na některou z těchto částí.

Každý týden se můžeš těšit na zcela unikátní tréninky, které ale stále mají návaznost na uplynulý týden a jsou nastavené tak, aby dlouhodobě rozvíjely celkové fitness člověka.

Pro efektivní využití programu je nutná základní průprava cviky jako je dřep, mrtvý tah a striktní tlak.

 

Join the gang! Nemáš co ztratit.

Měj všechny tři tréninkové programy na jednom místě – a to jen díky členství. Neboj se, že by ses nám zavazovala na doživotí – naprosto kdykoliv si můžeš členství v profilu sama zrušit. Z jakéhokoliv důvodu!

Měsíční členství

400 Kč

400 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

Čtvrtletní členství

1 000 Kč

333 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

Roční členství

3 500 Kč

292 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

#PRIME v bodech

Je pro mě #PRIME vhodný?

Určený pro pokročilejší slečny, které už znají alespoň základy práce s osou (dřep, mrtvý tah, striktní tlak)

Pět zbrusu nových tréninků týdně – síla, kondice, vzpírání, gymnastické skills, síla středu těla.

Součástí tréninku je i krátká rozcvička a zahřátí.

U tréninků je možné přizpůsobení cviků podle tvé aktuální úrovně.

Žádné speciální pomůcky nejsou potřeba – doporučená je však kvalitní obuv a posilovna s pár činkama poblíž.

Naše aplikace

Jak takový trénink vypadá?

Každý den ti od nás do aplikace přistane nový trénink. Celkově jsou tréninky zaměřené na rozvoj síly, kondice, vzpírání, gymnastických skills, síly středu těla, a to vše s prvky funkčního bodybuildingu a hromadou zábavných workoutů. Tréninky se variabilně mění s cílem udržení kontinuálního progresu ve všech zmíněných sférách. Ve čtvrtek a neděli máme hromadně naordinovaný rest day, je ale jen na tobě, zda si tréninkový režim upravíš dle sebe a odpočinkové dny si nastavíš jinak. 

Komunitní aspekt #JEDUNAVÝKON se prolíná do životů nás všech.

GRLPWR

Když se ženy spojí, vznikne obrovská síla. Co ale vznikne, když se spojí silné a zdravé ženy? To už zjistíš sama na vlastní kůži!

Tréninky připravené profesionály

Všechny tréninkové plány jsou sestavovány trenéry s hromadou znalostí a zkušeností. Můžeš se tak těšit na kontinuální progress a neustálé inovace.

Neustála podpora

Není ti v programu cokoliv jasné? Přemýšlíš, čím si cvik nahradit? Nebo tě snad omezuje nějaká bolest? Náš tým trenérů je připravený ti v rámci Facebookové skupiny nebo e-mailu, kdykoliv poradit a pomoci.

Join the gang! Nemáš co ztratit.

Měj všechny tři tréninkové programy na jednom místě – a to jen díky členství. Neboj se, že by ses nám zavazovala na doživotí – naprosto kdykoliv si můžeš členství v profilu sama zrušit. Z jakéhokoliv důvodu!

Měsíční členství

400 Kč

400 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

Čtvrtletní členství

1 000 Kč

333 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

Roční členství

3 500 Kč

292 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

TRENÉRKA

Program pro tebe připravuje

Nikol Sánchez Ruiz

Skrze bojové sporty, tanec a později i silový trénink našla Nikol vášeň a radost v pohybu. Ta se jí drží dodnes. V roce 2014 se v USA stala certifikovanou trenérkou fitness se zaměřením na funkční & silový trénink. Vedle online i offline trénování klientů se sama začala více věnovat překážkovým běhům (OCR), dokud se v roce 2017 nezranila. 

Díky fyzioterapii se ten samý rok dostala i ke CrossFitu, který si okamžitě zamilovala. Rychle se stal součástí jejího každodenního života – a to natolik, že se vzdala práce v kanceláři a naplno působí jako CrossFitová trenérka v Praze. Mezi její kvalifikace patří mimo jiné i dosažení titulů jako CrossFit L2 Trainer a Precision Nutrition L1 Coach. Po letech střídání různých stylů tréninku sama došla k závěru, že variabilita v pohybu je z dlouhodobého měřítka stejně důležitá jako všude jinde. K jídlu přece také nejíte jeden pokrm celý život a stejně by to mělo být i se cvičením. 

Věří, že intenzivní funkční tréninky s kombinací síly, gymnastických dovedností a kondice dokáží posunout hranice každého z nás, a to se odráží i ve stylu, kterým píše a skládá tréninky. S #PRIME se tedy rozhodne nemusíte bát, že byste se nudily.

Recenze

A co o JNV
říkají ostatní

Slide

Plán #HOME jsem si pořídila na doporučení kamarádky, protože začal řádit covid a fitka byla zavřená. Předtím jsem chodila cvičit jen na lekce do fitka. A popravdě? I po znovu otevření fitek mi plán strašně moc vyhovuje! Profesionálně nachystané tréninky, které dávají smysl, rozdělené na legday, upperbody i cardio session. Můžete si je odjet kdykoliv chcete, s vlastními pomůckami, které máte doma (batoh, láhve s vodou) a v pohodlí domova! Tudíž vás nikdo neočumuje, jak je to ve fitku zvykem. JNV jsem si zamilovala a nedám na něj dopustit, jako i na podporující komunitu holek, co cvičí s vámi ❤️

Veronika P.

Slide

S #PRIME jsem strávila necelý 1,5 roku a můžu říct, že jsem na něm udělala velký pokrok. Ať už pod Luckou, která kdysi #PRIME vedla nebo pod Nikčou, která ho má momentálně pod křídly. Na tomto tréninkovém programu se mi líbí to, že každý den je zaměřen na něco jiného. Neskutečně jsem se posunula díky tomu, že u technicky náročnějších cviků jsou vždy uvedené variace ať už jednodušší pro začátečníky, tak se zde můžeme setkat i se ztížením daného prvku, což pomůže člověku, který si je v daném cviků jistý a chce se v něm zdokonalovat. Tento programming má hlavu a patu, bude vás posouvat dopředu, bude vás podporovat skvělá koučka a parta skvělých holek, které mají podobné cíle jako vy.

Karolína P.

Slide

Jasný – můžeš prostě jen běhat … a nebo ?! … BĚHAT! Intervaly, fatrleky, kopce, sprinty, tempo běhy, … a to vše protože #jedunavýkon a chceš se posouvat, zrychlovat a celkově jít si za svým 🤍. Možná si řekneš, že to vše znáš, ale umíš si to poskládat? Umíš si dát do plánu dostatečně tréninky, které nejsou tvé nejoblíbenějši? Bude to dost kreativní a ne furt dokola? A chceš nad tím furt přemýšlet? Kvalitní trenéři a jejich tréninkové plány mají smysl. A proto jsem zvolila já tento program a neměnila bych!
Ne nadarmo se říká, že běh buď nenávidíš nebo miluješ. S #RUNNING je to ale prostě láska s každým (rychle ubíhajícím) kilometrem ❤️

Kačka M.

previous arrow
next arrow