Odstartuj rok 2023 s aplikací JEDUNAVÝKON ⚡️

Mobilní a webová

JEDUNAVÝKON APLIKACE

Když jsme v 2019 s JNV plány začínali, chtěli jsme hlavně aplikaci, přes kterou se k vám tréninky dostanou pravidelně, zdarma a kvalitně. SugarWOD sloužil… dobře. Jen “dobře” je pro nás málo. Proto jsme neustále hledali něco lepšího – nenašli jsme nic. A tak jsme postupně od roku 2020 začínali pracovat na prvním prototypu naší vlastní tréninkové aplikace.

Trénování podle #HOME, #PRIME a #RUNNING bude odteď jednodušší, přehlednější, hezčí a komunitnější.

Funkce aplikace

Co vše aplikace umí?

1000+ ukázkových videí

Aby ti vždy bylo jasné, co máš dělat a jak to správně provést, natočili jsme pro tebe ke všem cvikům videa. Cviků (i videí) máme přes 1000!

Trackuj si svůj progress

Sleduj si, co tě zajímá – ať je to posun v maximálce na dřep nebo čas na 1 km.

Oslavuj své JNV milníky

Kolik dní už jsi s námi? Kolik workoutů už jsi odjela? Tyhle statistiky vedem za tebe. It’s fun to know!

Sdílej pocity s komunitou

Bavil tě workout? Dala sis PR? Nebo to dnes stálo za prd? Sdílej to s komunitou, pochlub se, chval ostatní, navazuj vztahy.

Appku do telefonu i PC

Do tréninkového programu máš přístup jak z telefonu, tak z PC. Klidně cvič jeden den HOME z PC a další den PRIME z telefonu!

Změny i zrušení úplně snadno

Po koupi tréninkového programu nám nejsi vázaná do konce života – duh. Kdykoliv se rozhodneš pro zrušení, provedeš to v aplikaci jedním klikem.

Přidej se do naší komunity ještě dnes

Jedno členství, tři tréninkové programy. Jakmile se staneš členkou JNV TRAINING, máš o pohyb vystaráno. A ještě si můžeš každý den vybrat, na co máš zrovna chuť – a neustále progressovat!

Obsah aplikace

Jaké tréninkové plány appka nabízí?

Plán na doma #HOME

Co kdybychom ti řekli, že i s domácím tréninkem se dá udělat opravdu slušný progress? Že mu jen stačí dát strukturu, hlavu a patu, dávku podpory od skupiny a nikdo tě pak nezastaví? Pak chceš určitě zjistit více informací o tréninkovém programu HOME!

Plán do gymu #PRIME

Důmyslný trénink do gymu, díky kterému budeš každým týdnem silnější, “gymnastičtější” a s lepší kondičkou.

Plán na běh #RUNNING

Uběhnout půlmaraton, anebo jen běhat tak, aby tě to po dvou týdnech nepřestalo s bolavými koleny bavit? Ať už je tvůj cíl jakýkoliv, teď ho máš v doběhové vzdálenosti. JNV RUNNING je systematický běžecký plán, díky kterému běhání propadneš, a to nejen proto, že uvidíš, jak rychle se zlepšuješ.

Mobilní aplikace pro iOS i Android

Aktivuj si měsíční předplatné a kdyžtak ho zrušíš. Nic víc, nic míň. Změnu nebo zrušení předplatného provedeš jednoduše ve svém profilu ve webové aplikaci.

Partner naší aplikace

Aplikace JEDUNAVÝKON vznikla za podpory značky Puma. Díky!