#RUNNING

Uběhnout půlmaraton, anebo jen běhat tak, aby tě to po dvou týdnech nepřestalo s bolavými koleny bavit? Ať už je tvůj cíl jakýkoliv, teď ho máš v doběhové vzdálenosti. JNV RUNNING je systematický běžecký plán, díky kterému běhání propadneš, a to nejen proto, že uvidíš, jak rychle se zlepšuješ.

 

#RUNNING

O programu

Každý týden na tebe bude v aplikaci čekat pět smysluplně sestavených běžeckých tréninků s různým zaměřením – rychlost, vytrvalost, síla i regenerace, které zaberou 45 – 75 minut. Je jen na tobě, kolikrát týdně a které dny v týdnu se nakonec rozhodneš chodit běhat, anebo jestli si běžecké tréninky budeš třeba kobinovat s domácími tréninky z #HOME – jo, i na to jsme mysleli.

Plán #RUNNING zvládneš bez jakéhokoliv speciálního vybavení – tedy kromě kvalitní obuvi. Občas jsou tréninky řízeny tepovkou, případně je dobré si ji zaznamenávat v trénincích pro další ukazatel tvého progressu. Bude tedy skvělé, pokud budeš mít i sportovní hodinky, obejdeš se ale i bez nich. Staneš se navíc součástí naší facebookové skupiny, kde ti s čímkoliv může trenér či komunita poradit.  

Join the gang! Nemáš co ztratit.

Měj všechny tři tréninkové programy na jednom místě – a to jen díky členství. Neboj se, že by ses nám zavazovala na doživotí – naprosto kdykoliv si můžeš členství v profilu sama zrušit. Z jakéhokoliv důvodu!

Měsíční členství

400 Kč

400 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

Čtvrtletní členství

1 000 Kč

333 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

Roční členství

3 500 Kč

292 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

#RUNNING v bodech

Je pro mě #RUNNING vhodný?

Určený pro začátečníky i pokročilé.

Pět zbrusu nových tréninků týdně – intervaly (rychlost), vytrvalost (kondice), síla i regenerační výklus.

Ideální pro všechny cíle – ať už si chceš najít rozumnou cestu k běhání, anebo se chceš připravit na běžecký závod.

U tréninků je možné přizpůsobení tempa, intenzity či vzdálenosti podle tvé aktuální úrovně.

Součástí tréninku je i doporučené protažení/rozcvičení před a po hlavní části tréninku (rozklusání, ABC, SBC apod.).

Žádné speciální pomůcky nejsou potřeba – doporučená je však kvalitní obuv a sportovní hodinky pro lepší přehled o aktivitách.

Naše aplikace

Jak takový trénink vypadá?

Každý den ti od nás do aplikace přistane nový trénink s podrobným popisem, jak nejlépe trénink odjet na základě své fyzické úrovně. V tréninku se budou střídat nejrůznější techniky od souvislého vytrvalostního běhu přes intervalové tréninky, tempové běhy, kopce, až po regenerační výklusy. Ve čtvrtek a neděli máme hromadně naordinovaný rest day, je ale jen na tobě, zda si tréninkový režim upravíš dle sebe a odpočinkové dny si nastavíš jinak. 

Komunitní aspekt #JEDUNAVÝKON se prolíná do životů nás všech.

GRLPWR

Když se ženy spojí, vznikne obrovská síla. Co ale vznikne, když se spojí silné a zdravé ženy? To už zjistíš sama na vlastní kůži!

Tréninky připravené profesionály

Všechny tréninkové plány jsou sestavovány trenéry s hromadou znalostí a zkušeností. Můžeš se tak těšit na kontinuální progress a neustálé inovace.

Neustála podpora

Není ti v programu cokoliv jasné? Přemýšlíš, čím si cvik nahradit? Nebo tě snad omezuje nějaká bolest? Náš tým trenérů je připravený ti v rámci Facebookové skupiny nebo e-mailu, kdykoliv poradit a pomoci.

Join the gang! Nemáš co ztratit.

Měj všechny tři tréninkové programy na jednom místě – a to jen díky členství. Neboj se, že by ses nám zavazovala na doživotí – naprosto kdykoliv si můžeš členství v profilu sama zrušit. Z jakéhokoliv důvodu!

Měsíční členství

400 Kč

400 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

Čtvrtletní členství

1 000 Kč

333 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

Roční členství

3 500 Kč

292 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

TRENÉRKA

Program pro tebe připravuje

Sarah Vegnerová

Sport je pro Sarah úplně stejně přirozený jako dýchání. Už dd malička se věnovala hned několika sportům vrcholově. Doteď ji baví zkoušet sporty nové a challengovat samu sebe i v těch, které jí nejdou.

Začínala se sportovní gymnastikou, díky které si tělo zvyklo na pohybovou koordinaci a získala tak základy do budoucí sportovní kariéry. Od gymnastiky přes krásy juda, tenisu a atletiky našla v 9 letech obrovskou lásku ke sportovnímu aerobiku, kterému se začala věnovat na vrcholové úrovni, a stala se tak několikanásobnou mistryní světa a Evropy. Po 10 letech přišlo zranění kvůli nedostatečné regeneraci, a s tím i ukončení kariéry. Po pár měsících začala reprezentovat atletický oddíl TJ Dukla Praha, díky čemu jí běhání okamžitě přirostlo k srdci a v roce 2016 prošla certifikací Nike a stala se N+RC běžeckou trenérkou.

Mimo běžeckých tréninků se Sarah věnuje i kondičnímu trénování a zdůrazňuje důležitost regenerace i v amatérském sportování — zejména ve sportu je totiž často opomíjena a je potřeba se naučit, že kvalitních výkonů lze dosáhnout pouze tehdy, když dáte regeneraci také dostatečný prostor. Protože jedině kombinace tréninku, výživy a relaxace vede k dlouhodobě udržitelnému úspěchu.

Všechny životní etapy a zkušenosti ji naučily milovat sport a snaží se teď, aby i ostatní našli lásku ke sportu — třeba právě k běhání skrze #RUNNING.

Recenze

A co o JNV
říkají ostatní

Slide

Plán #HOME jsem si pořídila na doporučení kamarádky, protože začal řádit covid a fitka byla zavřená. Předtím jsem chodila cvičit jen na lekce do fitka. A popravdě? I po znovu otevření fitek mi plán strašně moc vyhovuje! Profesionálně nachystané tréninky, které dávají smysl, rozdělené na legday, upperbody i cardio session. Můžete si je odjet kdykoliv chcete, s vlastními pomůckami, které máte doma (batoh, láhve s vodou) a v pohodlí domova! Tudíž vás nikdo neočumuje, jak je to ve fitku zvykem. JNV jsem si zamilovala a nedám na něj dopustit, jako i na podporující komunitu holek, co cvičí s vámi ❤️

Veronika P.

Slide

S #PRIME jsem strávila necelý 1,5 roku a můžu říct, že jsem na něm udělala velký pokrok. Ať už pod Luckou, která kdysi #PRIME vedla nebo pod Nikčou, která ho má momentálně pod křídly. Na tomto tréninkovém programu se mi líbí to, že každý den je zaměřen na něco jiného. Neskutečně jsem se posunula díky tomu, že u technicky náročnějších cviků jsou vždy uvedené variace ať už jednodušší pro začátečníky, tak se zde můžeme setkat i se ztížením daného prvku, což pomůže člověku, který si je v daném cviků jistý a chce se v něm zdokonalovat. Tento programming má hlavu a patu, bude vás posouvat dopředu, bude vás podporovat skvělá koučka a parta skvělých holek, které mají podobné cíle jako vy.

Karolína P.

Slide

Jasný – můžeš prostě jen běhat … a nebo ?! … BĚHAT! Intervaly, fatrleky, kopce, sprinty, tempo běhy, … a to vše protože #jedunavýkon a chceš se posouvat, zrychlovat a celkově jít si za svým 🤍. Možná si řekneš, že to vše znáš, ale umíš si to poskládat? Umíš si dát do plánu dostatečně tréninky, které nejsou tvé nejoblíbenějši? Bude to dost kreativní a ne furt dokola? A chceš nad tím furt přemýšlet? Kvalitní trenéři a jejich tréninkové plány mají smysl. A proto jsem zvolila já tento program a neměnila bych!
Ne nadarmo se říká, že běh buď nenávidíš nebo miluješ. S #RUNNING je to ale prostě láska s každým (rychle ubíhajícím) kilometrem ❤️

Kačka M.

previous arrow
next arrow