#JNV NUTRITION

Stejně jako naše tréninkové programy nejsou 30denní cesty za kulatým zadečkem, tak ani #JNV NUTRITION nepřináší urychlené a dlouhodobě nezvládnutelné způsoby stravování. Vždy budeme chtít dlouhodobější spolupráci s jasnými cíli: správně tě nasměrovat, vzdělat tě a vytvořit mindset a návyky pro celý život. A za těmi půjdeme společně, hezky tvým tempem a hlavně zdravou, udržitelnou cestou.

Nutriční coaching

Jedinečný 1on1 coaching, který tě posune dál za tvými cíli

Nutriční konzultace

Hodina věnovaná jenom tobě a tvým výživovým otázkám

Jídelníček

Není jídelníček jako jídelníček – a ten od JNV je rozhodně něco, co se vymyká zažitým představám

THE PLAN

THE PLAN je jedinečný, nekomplikovaný, flexibilní stravovací systém přizpůsobený přímo tobě na míru.

#JNV Nutrition team

Agáta Szturcová

Mezi CrossFitem a hipthrusty jsem vystudovala potravinářské technologie v Dánsku a k tomu si udělala nutriční certifikát Precision Nutrition.

Adéla Tichá

Na cestě za spokojenějším já jsem se našla v crossfitovém gymu a u dobrého jídla. Vznikla tak touha ukázat lidem, že jídlo je radost a hlavně zdroj energie. Čtyři roky vzdělávání, následná certifikace výživového poradce a snaha pomoci klientům skrze výživu ke šťastnému pocitu a hrdosti ze sebe samotných. To je oč tu běží!

Tereza Kafková

Láska k jídlu a sportu mě přivedla k mému vysněnému oboru. Výživu člověka jsem vystudovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Získané informace ráda předávám dál, protože vím, jak může být v dnešní době těžké se v tak obrovském množství protichůdných informací vyznat.