#JNV NUTRITION

Díky správné výživě může být tvůj život lepší po všech stránkách.

Pojď se naučit, jak na to!

Stejně jako naše tréninkové programy nejsou 30denní cesty za kulatým zadečkem, tak ani #JNV NUTRITION nepřináší urychlené a dlouhodobě nezvládnutelné způsoby stravování. Vždy budeme chtít dlouhodobější spolupráci s jasnými cíli: správně tě nasměrovat, vzdělat tě a vytvořit mindset a návyky pro celý život. A za těmi půjdeme společně, hezky tvým tempem a hlavně zdravou, udržitelnou cestou.

1ON1 COACHING

S naším 1on1 coachingem se ti dostane všeho – vědomostí o výživě, schopnosti si sestavit a přizpůsobovat každodenní jídelníček tak, aby ti to chutnalo, vyhovovalo a zároveň ses neustále posouvala ke svému cíli. Spolu s tím “dostaneš” i koučku, která ti bude kamarádkou (na telefonu), která ti dokáže individuálně poradit se stravou i mindsetem, nasměrovat tě, podpořit tě a zodpovědět ti otázky, na které jsi odpověď ještě nedostala. 

THE PLAN

Coaching není nic pro tebe? Máme super alternativu: THE PLAN. Stravovací systém přizpůsobený tobě na míru. Flexibilní a jedinečný.

S THE PLANem budeš vždy vědět, kolik máš jíst, ať už chceš hubnout tuk, nabírat svaly, nebo jen udržovat hmotnost a zlepšovat výkon. Vždy ti bude jasné, z jakých potravin vybírat. Jakou potravinu si ale nakonec vybereš, bude jen na tobě. Pojď si o THE PLANu zjistit více!

JÍDELNÍČEK

Žádný cár papíru s 1300 kcal, tvarohem každý den a nulovým supportem. JNV jídelníček je skvělá symbióza chuti, vzdělání & progressu – s naší koučkou za tvými zády.

KONZULTACE

Někdy náš intenzivní coaching nebo jídelníček zkrátka nepotřebuješ. To je v OK! Pro takové případy je tady naše konzultace – výživná hodinka, která tě posune vstříc cílům.

#JNV Nutrition team

S výživou ti pomůžou tyhle sympatický holky, které si dost často prošly podobnými zkušenostmi jako ty.

Agáta Szturcová

Po vlastních letitých problémech s jídlech a sama sebou jsem tak přirozeně začala tíhnout k porozumění výživy. A tak jsem mezi CrossFitem a hipthrusty vystudovala potravinářské technologie v Dánsku a k tomu si udělala nutriční certifikát Precision Nutrition. Tím moje výživová cesta nekončí – chci být lepší koučka, a tak za tímto cílem směřuji každý den.

Tereza Kafková

Láska k jídlu a sportu mě přivedla k mému vysněnému oboru. Výživu člověka jsem vystudovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Získané informace ráda předávám dál, protože vím, jak může být v dnešní době těžké se v tak obrovském množství protichůdných informací vyznat.