Nutriční konzultace

Coaching nepotřebuješ, ale máš nějaké nejasnosti, se kterými bys chtěla poradit? To jsi tady správně!

O konzultaci

60 minut, během kterých dostaneš odpovědi na otázky, které tě pálí. Nebo brzdí.

60 minut, které jsou věnované jen tobě, tvému zdraví i progressu. Psychickému i fyzickému.

60 minut nabitých informacemi, které potom dostaneš i shrnuté písemně.

…a pokud by ses po konzultaci rozhodla pro coaching, máš první měsíc o cenu konzultace levnější.

Jak to probíhá

hp-cover21

Nejprve provedeš jednorázovou platbu za konzultaci. Po ní se ti do 48 hodin ozve koučka, která je aktuálně k dispozici, a s tou už si vykomunikujete konkrétní obsah konzultace.

48 hodin

hp-cover22

Jakmile se dohodnete na náplni konzultaci, voláte. Zoom, WhatsApp, Google Meet – to je fuk, s koučkou si to přizpůsobíte po všech stránkách. 

60 minut

hp-cover23

Informačně to bude nabité, poznámky si ale dělat nemusíš. Po konzultaci dostaneš personalizovaný výživový manuál, kde je shrnuto, o čem jste se s koučkou bavily, různá doporučení a obsah pro tebe k dalšímu „dovzdělání“. 

Pokud během konzultace zjistíte, že bude nejlepší varianta náš coaching, první měsíc coachingu máš zlevněný o cenu konzultace.

Výživový manuál

Chci se objednat na úvodní konzultaci

# 60 minut odpovědí a rad přímo pro tebe

# Včetně personalizovaného výživového manuálu po konzultaci

# Funguje samostatně i jako vstup do coachingu

1 200 Kč

Jednorázová platba za konzultaci, vč. personalizovaného manuálu po ní

Proč konzultace s JNV?

A-tým zkušených coachek

Naše coachky mají za sebou nejen nutriční vzdělání, ale taky silnou historii v produkování výsledků pro klientky.

Výživa šitá přímo pro tebe

Vše je to hlavně o tobě. Konzultaci si časově, „místně“ i náplňově přizpůsobíte s koučkou. 

Dostáváš odpovědi na cokoliv

Nemusíme celou hodinu řešit jedno téma, můžeme probrat vše, co tě trápí (a co stihneme). 

#JNV Nutrition team

Agáta Szturcová

Po vlastních letitých problémech s jídlech a sama sebou jsem tak přirozeně začala tíhnout k porozumění výživy. A tak jsem mezi CrossFitem a hipthrusty vystudovala potravinářské technologie v Dánsku a k tomu si udělala nutriční certifikát Precision Nutrition. Tím moje výživová cesta nekončí – chci být lepší koučka, a tak za tímto cílem směřuji každý den.

Adéla Tichá

Na cestě za spokojenějším já jsem se našla v crossfitovém gymu a u dobrého jídla. Vznikla tak touha ukázat lidem, že jídlo je radost a hlavně zdroj energie. Čtyři roky vzdělávání, následná certifikace výživového poradce a snaha pomoci klientům skrze výživu ke šťastnému pocitu a hrdosti ze sebe samotných. 

Tereza Kafková

Láska k jídlu a sportu mě přivedla k mému vysněnému oboru. Výživu člověka jsem vystudovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Získané informace ráda předávám dál, protože vím, jak může být v dnešní době těžké se v tak obrovském množství protichůdných informací vyznat.

Recenze

A co o JNV
říkají ostatní

Slide

Původně jsem neměla žádné velké fyzické cíle, spíš jsem chtěla jen dát svému životu nějaký řád a začít se stravovat vyváženě. Ale kvalitní dostatečná strava se na mém těle opravdu podepsala. V dobrém slova smyslu 😁
Jsem silnější, mám více energie, cítím se zdravěji a opravdu opravdu se cítím díky tomu šťastně. K The Plan nemám jedinou výhradu, vyhovuje mi jeho flexibilita a to že si do něj můžu zařadit cokoliv na co mám chuť, ne co mi zrovna kdo napíše, že si mám dát....
Takže The Plan je určitě moje nejvydařenější investice. Děkuji moc za všechnu vaši práci.

Ludmila R.

Slide

Na nutričním coachingu bych mohla vychválit všechno. Jak lidský přístup, vstřícnost, ochota tak veliký přehled v oboru ☺️

Klára J.

Slide

Zásadní byl přístup coachky. Ke všemu, čím jsme si spolu prošly, kolikrát něco nešlo úplně "podle plánu" (třeba moje kolísání váhy), ale vždy mi to, co se s mým tělem dělo, odůvodnila, uklidnila mě a naučila mě mé tělo poslouchat a dát všemu čas. Také mi po letech struggles s mou váhou došlo, že není vůbec směrodatná. Naučila jsem se řídit svými pocity a tím, jak se ve svém těle cítím, uvědomit si, že mu dávám vše, co potřebuje a naučit se o něj starat tak, aby vše fungovalo.

Lucie R.

previous arrow
next arrow