#HOME

Co kdybychom ti řekli, že i s domácím tréninkem se dá udělat opravdu slušný progress? Že mu jen stačí dát strukturu, hlavu a patu, dávku podpory od skupiny a nikdo tě pak nezastaví? Pak chceš určitě zjistit více informací o tréninkovém programu HOME!

#HOME

O programu

Jestli ti někdo tvrdí, že s trénováním doma nemůžeš dělat konzistentní pokroky, posouvat svůj výkon, zlepšovat svoji kondici, sílu, případně i změnit postavu, je na omylu. A program JNV HOME ti ukáže, jak na to! Každý týden na tebe v aplikaci bude čekat pět zcela nových tréninků, které zaberou cca 30 – 45 minut a ke kterým budeš potřebovat minimum věcí. S výsledky se ale nebudeš stačit divit!

Je jen na tobě, kolik ti tvůj rozvrh a režim dovolí za týden odjet tréninků i jaké dny v týdnu si
pro trénování zvolíš. Tréninky jsou nastavené tak, aby rovnoměrně procvičovaly všechny
svalové partie a adekvátně rozvíjely všechny tvoje fitness skills – ať už jsi začátečnice, nebo pokročilejší.
No fakt, každá si zde najde případné alternativy na zjednodušení či ztížení cviků.

Často v programu využíváme pomůcky, které už máš doma určitě po ruce – batoh naložený knížkami, lahev s vodou atd., takže nemusíš investovat do žádného drahého náčiní.

Tréninky sice budeš dostávat v psané formě, ke každému cviku se na tebe ale v aplikaci bude těšit video, aby jsi věděla, jak cvik provádět, takže se anglických názvů nemusíš vůbec bát. Staneš se navíc i součástí naší facebookové skupiny, kde ti s čímkoliv může trenér či komunita poradit.

Join the gang! Nemáš co ztratit.

Měj všechny tři tréninkové programy na jednom místě – a to jen díky členství. Neboj se, že by ses nám zavazovala na doživotí – naprosto kdykoliv si můžeš členství v profilu sama zrušit. Z jakéhokoliv důvodu!

Měsíční členství

400 Kč

400 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

Čtvrtletní členství

1 000 Kč

333 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

Roční členství

3 500 Kč

292 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

#HOME v bodech

Je pro mě #HOME vhodný?

Ideální, pokud chceš, nebo potřebuješ cvičit z domu.

Pět zcela nových tréninků týdně, rozdělených na lower a upper body, intervaly, kondici, gymnastiku a fullbody.

Určený pro začátečníky i pokročilé.

U mnoha cviků je možné ztížit trénink přidáním zátěže - kettlebell, jednoručka, barel s vodou a další.

Nepotřebuješ žádné náčiní, pouze podložku, odporové gumičky a chuť cvičit.

Naše aplikace

Jak takový trénink vypadá?

Každý den ti od nás do aplikace přistane nový trénink a ke každému cviku v něm najdeš i video, aby jsi věděla, co přesně máš v tréninku jet. V tréninku se budou střídat nejrůznější principy, zaměření na jednotlivé, různé druhy kondičního tréninku (HIIT, LISS), rozvoj gymnastických a jiných skillů a mnohem víc. Ve čtvrtek a neděli máme hromadně naordinovaný rest day, je ale jen na tobě, zda si tréninkový režim upravíš dle sebe a odpočinkové dny si nastavíš jinak.

Poznej sílu komunity #JEDUNAVÝKON. Je to fakt jedinečný zážitek!

GRLPWR

Když se ženy spojí, vznikne obrovská síla. Co ale vznikne, když se spojí silné a zdravé ženy? To už zjistíš sama na vlastní kůži!

Tréninky připravené profesionály

Všechny tréninkové plány jsou sestavovány trenéry s hromadou znalostí a zkušeností. Můžeš se tak těšit na kontinuální progress a neustálé inovace.

Neustála podpora

Není ti v programu cokoliv jasné? Přemýšlíš, čím si cvik nahradit? Nebo tě snad omezuje nějaká bolest? Náš tým trenérů je připravený ti v rámci Facebookové skupiny nebo e-mailu, kdykoliv poradit a pomoci.

Join the gang! Nemáš co ztratit.

Měj všechny tři tréninkové programy na jednom místě – a to jen díky členství. Neboj se, že by ses nám zavazovala na doživotí – naprosto kdykoliv si můžeš členství v profilu sama zrušit. Z jakéhokoliv důvodu!

Měsíční členství​

400 Kč

400 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

Čtvrtletní členství

1 000 Kč

333 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

Roční členství​

3 500 Kč

292 Kč za měsíc
s automatickou obnovou

TRENÉRKA

Program pro tebe připravuje

Lucie Minářová

Přes sportovní aerobik, ve kterém od útlého věku závodila a který později i trénovala další slečny, se Lucie dostala k silovému tréninku. CrossFit jí pak přirostl k srdci v roce 2015 během pobytu v Americe. 

Už v té době věděla, že našla svoji vášeň, přestože se profesně věnovala marketingu. Od roku 2017 se pak její zájem o pohyb a výživu rozrostl o několik certifikací jako výživový poradce nebo CrossFit L-1 trenér. Díky tomu pak vedla pravidelně lekce v Praze i Brně, trénovala lidi online i offline, pořádala aktivní dovolené a založila projekt JEDUNAVÝKON (& here we are). Skrz nabitý pracovní režim sama ochutnala před třemi roky domácí trénink a zamilovala si jeho možnosti. Na vlastním těle už okusila, že trénovat doma rozhodně nemusí být nuda a že se na něm dá udělat skvělý progress. Jak silově, tak i kondičně. 

Sama kombinuje domácí cvičení s tréninkem v gymu, proto se pro co nejefektivnější trénink snaží hromadu technik a přístupů převést z klasického gymového tréninku i do toho domácího.

Recenze

A co o JNV
říkají ostatní

Slide

Plán #HOME jsem si pořídila na doporučení kamarádky, protože začal řádit covid a fitka byla zavřená. Předtím jsem chodila cvičit jen na lekce do fitka. A popravdě? I po znovu otevření fitek mi plán strašně moc vyhovuje! Profesionálně nachystané tréninky, které dávají smysl, rozdělené na legday, upperbody i cardio session. Můžete si je odjet kdykoliv chcete, s vlastními pomůckami, které máte doma (batoh, láhve s vodou) a v pohodlí domova! Tudíž vás nikdo neočumuje, jak je to ve fitku zvykem. JNV jsem si zamilovala a nedám na něj dopustit, jako i na podporující komunitu holek, co cvičí s vámi ❤️

Veronika P.

Slide

S #PRIME jsem strávila necelý 1,5 roku a můžu říct, že jsem na něm udělala velký pokrok. Ať už pod Luckou, která kdysi #PRIME vedla nebo pod Nikčou, která ho má momentálně pod křídly. Na tomto tréninkovém programu se mi líbí to, že každý den je zaměřen na něco jiného. Neskutečně jsem se posunula díky tomu, že u technicky náročnějších cviků jsou vždy uvedené variace ať už jednodušší pro začátečníky, tak se zde můžeme setkat i se ztížením daného prvku, což pomůže člověku, který si je v daném cviků jistý a chce se v něm zdokonalovat. Tento programming má hlavu a patu, bude vás posouvat dopředu, bude vás podporovat skvělá koučka a parta skvělých holek, které mají podobné cíle jako vy.

Karolína P.

Slide

Jasný – můžeš prostě jen běhat … a nebo ?! … BĚHAT! Intervaly, fatrleky, kopce, sprinty, tempo běhy, … a to vše protože #jedunavýkon a chceš se posouvat, zrychlovat a celkově jít si za svým 🤍. Možná si řekneš, že to vše znáš, ale umíš si to poskládat? Umíš si dát do plánu dostatečně tréninky, které nejsou tvé nejoblíbenějši? Bude to dost kreativní a ne furt dokola? A chceš nad tím furt přemýšlet? Kvalitní trenéři a jejich tréninkové plány mají smysl. A proto jsem zvolila já tento program a neměnila bych!
Ne nadarmo se říká, že běh buď nenávidíš nebo miluješ. S #RUNNING je to ale prostě láska s každým (rychle ubíhajícím) kilometrem ❤️

Kačka M.

previous arrow
next arrow