COMMUNITY FIRST,
PROGRAMMING SECOND

Přijde ti, že na sobě opravdu makáš, ale nikam se neposouváš? Chceš mít kolem sebe komunitu lidí, kteří tě podpoří v tvých snahách a budou tě motivovat dát s tou osou ještě jedno opakování, udělat jeden angličák navíc nebo vydržet o pár vteřin déle v planku?

To jsi tu správně!

Kdo jsme?

I když nás od sebe dělí i stovky kilometrů, týden co týden trénujeme společně díky onlinovým tréninkovým plánům, které rozvíjí silové, kondiční, běžecké i gymnastické schopnosti. Naše největší motivace je založená nejen na sdílení svých výsledků, ale taky na společném cíli, a to trénovat pro zábavu, radovat se ze vzájemných úspěchů a vědomí toho, že nás čas stráveným sportem posune vpřed a že jím budujeme své silné já.

Jsme studující i pracující. Jednoduše žijeme každodenní život se všemi jeho radostmi i strastmi. I proto je tréninkový plán a vše okolo něj nastaveno flexibilně – jak po stránce časové, tak i váhové či schopnostní. Trénovat tak můžeš podle svých časových možností a stále se zlepšovat. Bez přetížení, zranění či ztráty chuti do tréninku.

Hlavním záměrem těchto tréninkových plánů je progresivně rozvíjet naše cíle a budovat silnější a zdravější tělo.

Online světem to teprve začíná!

Přestože jsme na naší vlastní JNV aplikaci, která je středobodem JNV tréninkových plánů, makali dlouho a má všechno potřebné, offline setkání nic nenahradí. Proto se pravidelně potkáváme na tréninkových kempech, retreatech, lekcích a dalších eventech, kde se všichni poznáme (nebo znovu potkáme), zamakáme na technice či slabinách a sdílíme spolu pot, motivaci i endorfiny.

Mimo to jsou podle nás zejména vícedenní offline eventy geniální příležitostí se i něco nového dozvědět. O výživě, síle, vytrvalosti, mobilitě, psychice… O čemkoliv, co souvisí se zdravým životním stylem. Proto si často zveme na pomoc profesionály z různých oblastí, kteří svými workshopy a přednáškami dodají těmto tréninkovým setkáním úplně jiný rozměr.

Poznej sílu komunity #JEDUNAVÝKON.
Je to fakt jedinečný zážitek!

GRLPWR

Když se ženy spojí, vznikne obrovská síla. Co ale vznikne, když se spojí silné a zdravé ženy? To už zjistíš sama na vlastní kůži!

Tréninky připravené profesionály

Všechny tréninkové plány jsou sestavovány trenéry s hromadou znalostí a zkušeností. Můžeš se tak těšit na kontinuální progress a neustálé inovace.

Neustálá podpora

Není ti v programu cokoliv jasné? Přemýšlíš, čím si cvik nahradit? Nebo tě snad omezuje nějaká bolest? Náš tým trenérů je připravený ti v rámci Facebookové skupiny nebo e-mailu, kdykoliv poradit a pomoci.

Vlastní tréninková aplikace

Tréninkové plány, JNV komunita i přehled o tvém vlastním progressu.
To vše budeš mít všude s sebou díky naší vlastní, easy-to-use appce.

Jdeš do toho s námi?

Čekají tě různorodé tréninkové plány každý týden, dohled zkušených trenérů a specialistů, tréninkové kempy a spousta dalších výhod.