Opakované platby

Opakované platby

1. Na webu využíváme opakované platby

1.1. U nás zaplatíš jedině on-line kartou. Je to rychlý a neboj se, je to stoprocentně bezpečný. Používáme platební bránu od GOPAY, na kterou tě přesměrujeme po vyplnění objednávkového formuláře.

1.2. Zaplatíš nám vždycky jen takovou cenu, kterou uvidíš v objednávkovém formuláři, nic ti k tomu přičítat nebudeme. Pozor, může to ale udělat třeba tvoje banka – pokud máš účet v jiné měně než v Kč a sleduješ nás třeba z Havaje (aloha!), můžou si připočíst poplatky za převod do českých korun. S tím my ale nic nenaděláme, promiň. Ale Havaj ti přejeme. 😁

1.3. Ale pozor! U tréninkových programů používáme opakované platby. Co to je? Aby ti trénink přišel do aplikace vždycky každý měsíc a abys nemusela každý měsíc něco objednávat, souhlasíš s tím, že ti platbu každý měsíc strhneme automaticky z platební karty. Vždycky strhneme jenom částku, kterou jsi odsouhlasila. 

1.4. Zaplacením služby platební kartou dáváš souhlas k autorizaci použité karty pro automatické strhávání plateb za další období.

1.5. V případě neúspěšného stržení platby z karty ti pošleme e-mail o tom, že platba neproběhla, a pokyny, jak v této situaci postupovat.

1.6. Opakované platby můžeš kdykoliv ukončit, a to buď přímo v administraci svého účtu nebo kontaktováním zákaznické podpory na adrese podpora@jedunavykon.cz.

1.7. A aby bylo jasno, všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

1.8. A aby bylo jasno podruhé, u produktů, které ti posíláme elektronicky nebo u akcí, neplatíš žádnou dopravu.