#JNVPRIME

Tréninkový program na komplexní rozvoj tvých cílů, a to ať už silových, kondičních či gymnastických, stejně tak na prvky funkčního tréninku, síly tředu těla a hromadu dalších.

Tréninkový program na komplexní rozvoj tvých cílů, a to ať už silových, kondičních či gymnastických, stejně tak na prvky funkčního tréninku, síly tředu těla a hromadu dalších.

O programu

Tréninkový plán se skládá z 5 tréninkových jednotek za týden, které jsou nastavené dle priority a které si můžeš odjet v dny i v počtu dle svých časových možností. Každý trénink je vždy zaměřený maličko více na určitou partii či odvětví – v jednom se budeme více soustředit na vzpírání, v dalším na sílu vrchu těla, pak ale také na silné nohy, na gymnastické skilly a tak dále.

Každý týden se můžeš těšit na zcela unikátní tréninky, které ale stále mají návaznost na uplynulý týden a jsou nastavené tak, aby dlouhodobě rozvíjely celkové fitness člověka.

Pro efektivní využití programu je nutná základní průprava cviky jako je dřep, mrtvý tah a striktní tlak.

750 Kč měsíčně

400 Kč měsíčně

331 Kč bez DPH měsíčně

Nákupem programu se spustí opakované měsíční platby.
Podobně jako u tvých oblíbených streamingových služeb.

Tvá koučka, @nikol.beri
 

Jak takový trénink vypadá?

Každý den ti od nás do aplikace přistane nový trénink. Celkově jsou tréninky zaměřené na rozvoj síly, kondice, vzpírání, gymnastických skills, síly středu těla, a to vše s prvky funkčního bodybuildingu a hromadou zábavných workoutů. Tréninky se variabilně mění s cílem udržení kontinuálního progresu ve všech zmíněných sférách. Ve čtvrtek a neděli máme hromadně naordinovaný rest day, je ale jen na tobě, zda si tréninkový režim upravíš dle sebe a odpočinkové dny si nastavíš jinak. 

#GRLPWR

Když se ženy spojí, vznikne obrovská síla. Co ale vznikne, když se spojí silné a zdravé ženy? To už zjistíš sama na vlastní kůži!

Tréninky připravené profesionály

Všechny tréninkové plány jsou sestavovány trenéry s hromadou znalostí a zkušeností. Můžeš se tak těšit na kontinuální progress a neustálé inovace.

Neustálá podpora

Není ti v programu cokoliv jasné? Přemýšlíš, čím si cvik nahradit? Nebo tě snad omezuje nějaká bolest? Náš tým trenérů je připravený ti v rámci Facebookové skupiny nebo e-mailu, kdykoliv poradit a pomoci.

Nikol Beringerová

Tvá koučka
Touha neustále posouvat své hranice a zdokonalovat své dovednosti mě skrze léta silového i kondičního tréninku dovedla až na cestu trenérky, kterou kráčím již šestým rokem. Mé srdce i vzdělání patří převážně oblasti funkčního tréninku a CrossFitu. Kromě toho, že je to zábava, je to hlavně skvělý nástroj k udržení celistvého zdraví a pohyblivosti na celý život.

Let’s do this!

Chceš být silnější, rychlejší, makat na sobě a mít i jiné cíle než jen buchty na břiše? Pak je to toto místo pro tebe! Holky z #JeduNaVýkon už na tebe čekají ⚡️