Mysleli jste si snad, že si pořádný tréninkový #JeduNaVýkon
kemp ve víkendové edici necháme v tomto roce utéct?
Tentokrát bude opět plný osy, JNV komunity, endorfinů z workoutů
a jen tak na něj určitě nezapomeneš! 

Tentokrát jsme spojili dvě nejlepší aktivity do jedné 🖤

A to dva nabité workouty & brunchování!
Zní to jako ideálně strávené nedělní dopoledne?
No nám rozhodně! Zažij tradiční nával JEDUNAVÝKON-ové energie
v netradičním pojetí půldenní intenzivní akcičky.
To vše pod střechou a za podpory GymBeamu.

10. 3. 2024

9:30 — 12:30

GymBeam Hub Praha
Rohanské nábř. 678/23
186 00 Rohanský ostrov

O události

Staň se na dopoledne součástí naší #GRLPWR komunity! Pusť se do dvou intenzivních workoutů zaměřených primárně na cviky s vlastní váhou a odporovými gumičkami, no a následně se odměň skvělým sladkým & slaným brunchem ve společnosti like-minded žen s podobnými zájmy.⚡️ Ať už jsi úplná začátečnice, nebo pokročilá, náš netradiční event si rozhodně užiješ! Bude to nabité dopoledne, ze kterého budeš čerpat energii ještě dlouho, za to dáme ruku do ohně! 🔥

Harmonogram

9:00 〜 Open Door
9:30 — 10:00 〜 Strength Sesh w/ @nikol.beri
10:15 — 10:45 〜 HIIT workout w/ @luciemin
10:45 — 11:00 〜 Power Challenges
11:00 — 12:30 〜 Brunch by @gymbeam & Networking

Kdo tě událostí provede?

Lucie Minářová

Těžké činky a upocené workouty, to je moje! JNV jsem založila jako kombinaci svých dvou obrovských vášní – pohybu a výživy. Mám za sebou kurz výživového poradce a taky certifikát L-1 CrossFit trenéra, miluju se dál v těchto oblastech vzdělávat a taky posouvat celý náš tým i komunitu!

Nikol Sanchez Ruiz

Touha neustále posouvat své hranice a zdokonalovat své dovednosti mě skrze léta silového i kondičního tréninku dovedla až na cestu trenérky, kterou kráčím již šestým rokem. Mé srdce i vzdělání patří převážně oblasti funkčního tréninku a CrossFitu. Kromě toho, že je to zábava, je to hlavně skvělý nástroj k udržení celistvého zdraví a pohyblivosti na celý život.

A co si vzít s sebou?

Gymový outfit a indoor tenisky asi zmiňovat nemusíme. Tentokrát v něm však doporučujeme přijít, neboť na místě nejsou šatny. To znamená, že v tomto případě nebudeme disponovat ani sprchami. Vykompenzujeme to snad však tím, že pro všechny budou k dispozici yoga matky. 🧘 

Objednávka

(V případě zájmu o koupi vstupenky na událost v podobě dárku se nám ozvi na podpora@jedunavykon.cz)

Věnuj vstupenku

Do poznámky objednávkového formuláře nám stačí zadat jméno, příjmení a e-mail obdarované.
Po zaplacení objednávky ti s pak fakturou přijde i PDF soubor s takovouhle vstupenkou, kterou můžeš vytisknout a někomu věnovat 💜

Jakou můžeš na události čekat energii?

Pokud chceš omrknout, jak to na takovém JNV kempu probíhá a chceš ochutnat trošku neskutečné atmosféry, máme pro tebe hned několik možností – tady, tady a tady najdeš Reelska z našich posledních kempů. Níže najdeš i delší video z našeho dávnějšího kempu v Praze!

„Nebudete mít merch?“

Náš Level-Upový pokus s památečním kouskem oblečení měl tolik pozitivních ohlasů, že jsme se rozhodli ho nejen zopakovat, ale – jak je v JNV zvykem – i posunout na další úroveň. Máš se tak na co těšit! ⚡️  (P. S. jedeme jen na platby kartou!)

Hlavním sponzorem události je GymBeam. Díky!

Podmínky účasti

Minimální věk je 15 let, ovšem…

Pokud ti ještě nebylo 18 a chtěla by ses zúčastnit, můžeš. Jen je nutné, aby tví rodiče vyplnili Prohlášení o vlastní odpovědnosti, které s sebou přivezeš. Potřebné lejstro najdeš tady:

Dokument ke stažení

 

A co když zaplatím, ale nebudu nakonec moct jet?

Jakmile vstupenku zakoupíš, už není možné vrátit peníze. Pokud by ti do toho něco vlezlo, můžeš si za sebe samozřejmě najít náhradníka. Vše případně řeš přes e-mail podpora@jedunavykon.cz.

 

Nedozvěděla ses vše?

Pokud máš jakýkoliv dotaz týkající se události a nenašla jsi na této stránce odpověď,
neváhej nám napsat na podpora@jedunavykon.cz