Mysleli jste si snad, že si pořádný tréninkový #JeduNaVýkon
kemp ve víkendové edici necháme v tomto roce utéct?
Tentokrát bude opět plný osy, JNV komunity, endorfinů z workoutů
a jen tak na něj určitě nezapomeneš! 

Doručujeme #GRLPWR atmosféru do našich oblíbených měst!
Už od roku 2019.

Připoj se k nám už tento podzim na další JNV kemp. Tentokrát si ale budeš moci vybrat nejen termín, ale i město, které se ti nejvíc hodí. V září v Brně, v listopadu v Praze. Naše oblíbená města, hodně #GRLPWR energie, komunita a den, ze kterého všichni budeme čerpat energii ještě hodně dlouho!

Další JNV jednodenní kempy s @luciemin & @nikol.beri je tady! ⚡️

Dvě města

23. září v Brně a 12. listopadu v Praze pro pokročilé začátečnice, 11. listopadu v Praze pak pro ty, co se silovým a funkčním tréninkem teprve začínají – začátečnický kemp.

Dvě úrovně

Pokročilé začátečnice už mají alespoň minimální základ silového tréninku (znají dřep nebo mrtvý tah) a nebo se už historicky nějakého našeho kempu zúčastnily. Začátečnice jsou pak ty, co by se přesně těmto základům chtěly naučit a zkušenost se cvičením se zátěží zatím žádnou nemají, případně je opravdu malá.

Obě pokročilosti kempu jsou ale parádní příležitostí se s Luckou a Niki posunout, zlepšit techniku, naučit se vzpírat i gymnastičit a pořádně se zapotit ve skupince holek, které to mají přesně jako ty. Prostě se staneš součástí naší #GRLPWR komunity! Nebudou chybět ani mini-přednášky, během získáš další znalosti pro lepší výkon, mindset i život. Bude to nabitý den, ze kterého budeš čerpat energii (i znalosti) ještě dlouho, za to dáme ruku do ohně! 🔥

Brno   [23. 9. 2023 | 10:00 – 18:30] 

Brno, velká srdcovka našeho týmu. 💙 A tak se po pár letech navrací JNV kemp i do našeho oblíbeného města i místa. Na konci září se v brněnském gymu CrossFit MadMan sejdou všechny pokročilé začátečnice, se kterými budeme pracovat na technice silového tréninku, gymnastice, více se tentokrát zaměříme i na techniku vzpírání a samozřejmě nám neutečou nějaké ty sweaty workouty.💧 I když je kemp určený pro pokročilé začátečnice, není se čeho bát (protože “na to já nemám” v JNV neexistuje). Opravdu ti stačí malá znalost techniky se zátěží a o zbytek se postará Lucka a Niki. Zacvičí si ale určitě i každá pokročilá z vás. To holky taky zařídí! Takže ne, nemusíš mít pro účast na kempu skvělou kondici ani zvedat nad hlavu padesát kilo. Na tom můžeme společně začít v Brně makat! 🏋️

CrossFit MadMan
Vídeňská 297/99, 639 00 Brno

Praha   [11. & 12. 11. 2023 | 10:00 – 18:30]  

V Praze si na naší malé tour budeš moci tentokrát vybrat i na základě pokročilosti. V sobotu se potkáme s těmi z vás, co se považují za začátečnice ve světě silového tréninku. 🙋‍♀️ Společně si projedeme úplně základy silového tria – dřepu, deadliftu i striktního tlaku. S sebou proto stačí opravdu jen touha zkusit a učit se nové věci. “Na to nemám kondici” nebo “já tolik nezvednu” proto určitě není na místě. V neděli se pak na stejném místě potkáme znovu, avšak s maličko jiným harmonogramem a se skupinou pokročilých začátečnic. Stejně jako v Brně budeme pracovat na technice silového tréninku, gymnastice, více se tentokrát zaměříme i na techniku vzpírání a samozřejmě nám neutečou nějaké ty sweaty workouty. 💦

P.O.D. GYM Praha
Ohradní 1439, 140 00 Praha 4

Ať už se ti bude hodit jakýkoliv termín či místo, můžeš očekávat setkání skvělé party žen, které se chtějí bez „achne, co si kdo pomyslí“ pod odborným dohledem posunout v technice silového tréninku, naučit základy vzpírání i gymnastiky. A užít si aktivní den plný endorfinů mezi svýma. Od každého trochu. Od teorie až po pomalé, precizní provedení. Včetně pravé kempové atmosféry díky týmovým workoutům.
To všechno v komunitě stejně naladěných holek, v níž čas plyne 100x rychleji.
💜

Kdo tě kempem provede?

Lucie Minářová

Těžké činky a upocené workouty, to je moje! JNV jsem založila jako kombinaci svých dvou obrovských vášní – pohybu a výživy. Mám za sebou kurz výživového poradce a taky certifikát L-1 CrossFit trenéra, miluju se dál v těchto oblastech vzdělávat a taky posouvat celý náš tým i komunitu!

Nikol Sanchez Ruiz

Touha neustále posouvat své hranice a zdokonalovat své dovednosti mě skrze léta silového i kondičního tréninku dovedla až na cestu trenérky, kterou kráčím již šestým rokem. Mé srdce i vzdělání patří převážně oblasti funkčního tréninku a CrossFitu. Kromě toho, že je to zábava, je to hlavně skvělý nástroj k udržení celistvého zdraví a pohyblivosti na celý život.

A co si vzít s sebou?

Gymový outfit a indoor tenisky asi zmiňovat nemusíme. Ručník se bude taky hodit. Pokud nebudeš cestovat z dáli a nebude to pro tebe akorát přítěž, vezmi si s sebou yogamatku na případné posedávání po gymu při odpočinku a přednáškách. 😮‍💨 Na místě kromě ovoce a malých dobrot od sponzorů nebude nic většího k občerstvení, proto doporučujeme zabalit si s sebou nějaké větší jídlo – energie totiž bude potřeba. Tekutou energii v podobě kofeinu nám na kempy zařídí náš milovaný Red Bull. Společný oběd jsme se rozhodli pro naši tour vynechat, protože chceme společný čas využít na maximum lekcemi, pohybem, znalostmi a zkušenostmi. Tak, aby si z něj každá z vás odnesla opravdu maximum! No, taky by ti neměla chybět chuť se hýbat, povídat si, poznávat nové lidi a dozvídat se nové věci o výživě, tréninku i sobě samé. ✨

Objednávka

Věnuj vstupenku

Do poznámky objednávkového formuláře nám stačí zadat jméno, příjmení a e-mail obdarované.
Po zaplacení objednávky ti s pak fakturou přijde i PDF soubor s takovouhle vstupenkou, kterou můžeš vytisknout a někomu věnovat 💜

Jak to na takovém kempu vypadá?

Pokud chceš omrknout, jak to na takovém JNV kempu probíhá a chceš ochutnat trošku neskutečné atmosféry, omrkni video z našeho kempu v Praze!

„Nebudete mít merch?“

Náš Level-Upový pokus s památečním kouskem oblečení měl tolik pozitivních ohlasů, že jsme se rozhodli ho nejen zopakovat, ale – jak je v JNV zvykem – i posunout na další úroveň. Máš se tak na co těšit! ⚡️  (P. S. jedeme jen na platby kartou!)

Mezi hlavní sponzory nejen této akce patří Puma, Red Bull a Aktin. Díky!

Podmínky účasti

Minimální věk je 15 let, ovšem…

Pokud ti ještě nebylo 18 a chtěla by ses zúčastnit, můžeš. Jen je nutné, aby tví rodiče vyplnili Prohlášení o vlastní odpovědnosti, které s sebou přivezeš. Potřebné lejstro najdeš tady:

Dokument ke stažení

 

A co když zaplatím, ale nebudu nakonec moct jet?

Jakmile vstupenku zakoupíš, už není možné vrátit peníze. Pokud by ti do toho něco vlezlo, můžeš si za sebe samozřejmě najít náhradníka. Vše případně řeš přes e-mail podpora@jedunavykon.cz.

 

Nedozvěděla ses vše?

Pokud máš jakýkoliv dotaz týkající se campu a nenašla jsi na této stránce odpověď,
neváhej nám napsat na podpora@jedunavykon.cz