Odstartuj rok 2024 s aplikací JEDUNAVÝKON ⚡️
A to s 30% slevou na první platbu!

Mobilní a webová

JEDUNAVÝKON APLIKACE

Když jsme v 2019 s JNV plány začínali, chtěli jsme hlavně aplikaci, přes kterou se k vám tréninky dostanou pravidelně, přehledně a kvalitně. A tak jsme postupně od roku 2020 začínali pracovat na prvním prototypu naší vlastní tréninkové aplikace. Ta k dnešnímu dni čítá tisíce zaregistrovaných uživatelek a silnou komunitu stejně smýšlejících #stronggirls ⚡️

Nový rok začínáme tradičně s 30% slevou

ZADEJ KÓD: ZACNISJNV

Každý rok motivujeme k pohybu 30% slevou na první platbu z našeho členství. Funguje to jednoduše — stačí si vybrat mezi měsíčním, čtvrtročním, nebo ročním členstvím. Poté zadej kód „ZACNISJNV“ (bez uvozovek) a z tvé první platby bude strženo 30 % z ceny. Nezapomínej, že naše členství funguje na bázi opakovaných plateb, takže další stržená částka bude již v plné výši.

Obsah aplikace

KAŽDÝ TÝDEN NOVÉ TRÉNINKY

Na doma #HOME

Co kdybychom ti řekli, že i s domácím tréninkem se dá udělat opravdu slušný progress? Že mu jen stačí dát strukturu, hlavu a patu, dávku podpory od skupiny
a nikdo tě pak nezastaví?

Do gymu #PRIME

Důmyslný trénink do gymu, díky kterému budeš každým týdnem silnější, “gymnastičtější” a s lepší kondičkou. Tréninky zaměřené na rozvoj síly, kondice, vzpírání, gymnastiky a to vše s prvky funkčního bodybuildingu a hromadou zábavných workoutů.

Na běh #RUNNING

Uběhnout půlmaraton, anebo jen běhat tak, aby tě to po dvou týdnech nepřestalo s bolavými koleny bavit? Ať už je tvůj cíl jakýkoliv, s běžeckým tréninkem #RUNNING teď ho máš v doběhové vzdálenosti!

Funkce aplikace

Co vše aplikace umí?

1000+ ukázkových videí 🎥

Aby ti vždy bylo jasné, co máš dělat a jak to správně provést, natočili jsme pro tebe ke všem cvikům videa. Cviků (i videí) máme přes 1000!

Trackuj si svůj progress 📈

Sleduj si, co tě zajímá – ať je to posun v maximálce na dřep nebo čas na 1 km.

Každý týden nové tréninky ⚡️

Přesně tak! Za našimi tréninkovými programy stojí skutečné trenérky, které tě budou každý týden zásobovat novými výzvami.

Sdílej pocity s komunitou 🫂

Bavil tě workout? Dala sis PR? Nebo to dnes stálo za prd? Sdílej to s komunitou, pochlub se, chval ostatní, navazuj vztahy.

Appku do telefonu i PC 📱

Do tréninkového programu máš přístup jak z telefonu, tak z PC. Klidně cvič jeden den HOME z PC a další den PRIME z telefonu!

Změny i zrušení úplně snadno ❌

Po koupi tréninkového programu nám nejsi vázaná do konce života – duh. Kdykoliv se rozhodneš pro zrušení, provedeš to v aplikaci jedním klikem.

7denní trial!

Jedno členství, tři tréninkové programy, každý týden nové tréninky. Jakmile se staneš členkou JNV TRAINING, máš o pohyb vystaráno. To vše si navíc můžeš nejdřív na 7 dní vyzkoušet!

A nyní s 30% slevou s kódem: ZACNISJNV

Mobilní aplikace pro iOS i Android

Aktivuj si měsíční předplatné a kdyžtak ho zrušíš. Nic víc, nic míň. Změnu nebo zrušení předplatného provedeš jednoduše ve svém profilu ve webové aplikaci.
Zadej kód ZACNISJNV a získej 30% slevu!

Recenze

A co o JNV
říkají ostatní

Slide

Plán #HOME jsem si pořídila na doporučení kamarádky, protože začal řádit covid a fitka byla zavřená. Předtím jsem chodila cvičit jen na lekce do fitka. A popravdě? I po znovu otevření fitek mi plán strašně moc vyhovuje! Profesionálně nachystané tréninky, které dávají smysl, rozdělené na legday, upperbody i cardio session. Můžete si je odjet kdykoliv chcete, s vlastními pomůckami, které máte doma (batoh, láhve s vodou) a v pohodlí domova! Tudíž vás nikdo neočumuje, jak je to ve fitku zvykem. JNV jsem si zamilovala a nedám na něj dopustit, jako i na podporující komunitu holek, co cvičí s vámi ❤️

Veronika P.

Slide

S #PRIME jsem strávila necelý 1,5 roku a můžu říct, že jsem na něm udělala velký pokrok. Ať už pod Luckou, která kdysi #PRIME vedla nebo pod Nikčou, která ho má momentálně pod křídly. Na tomto tréninkovém programu se mi líbí to, že každý den je zaměřen na něco jiného. Neskutečně jsem se posunula díky tomu, že u technicky náročnějších cviků jsou vždy uvedené variace ať už jednodušší pro začátečníky, tak se zde můžeme setkat i se ztížením daného prvku, což pomůže člověku, který si je v daném cviků jistý a chce se v něm zdokonalovat. Tento programming má hlavu a patu, bude vás posouvat dopředu, bude vás podporovat skvělá koučka a parta skvělých holek, které mají podobné cíle jako vy.

Karolína P.

Slide

Jasný – můžeš prostě jen běhat … a nebo ?! … BĚHAT! Intervaly, fatrleky, kopce, sprinty, tempo běhy, … a to vše protože #jedunavýkon a chceš se posouvat, zrychlovat a celkově jít si za svým 🤍. Možná si řekneš, že to vše znáš, ale umíš si to poskládat? Umíš si dát do plánu dostatečně tréninky, které nejsou tvé nejoblíbenějši? Bude to dost kreativní a ne furt dokola? A chceš nad tím furt přemýšlet? Kvalitní trenéři a jejich tréninkové plány mají smysl. A proto jsem zvolila já tento program a neměnila bych!
Ne nadarmo se říká, že běh buď nenávidíš nebo miluješ. S #RUNNING je to ale prostě láska s každým (rychle ubíhajícím) kilometrem ❤️

Kačka M.

previous arrow
next arrow

Partner naší aplikace

Aplikace JEDUNAVÝKON vznikla za podpory značky Puma. Díky!