Nutriční coaching

Pokud ses nikdy moc nezajímala o to, co jíš, tak zjistíš, jak obrovský vliv má správná výživa na všechny oblasti tvého života. Více energie během dne, lepší nálada, zdraví i spánek, méně chutí na sladké, lepší výkon i shození pár kilogramů.

Nutriční coaching

Co očekávat od nutričního coachingu?

Možná pořádně nemáš představu, kde vlastně všude najdeš bílkoviny, možná ses rozhodla nabrat svaly a víš, že bez správné stravy to nepůjde. Možná již nějaké základy máš všechno víš, ale jen potřebuješ někoho, kdo na tebe na tvé cestě dohlídne, že neděláš blbosti.

S JNV výživovým koučingem se ti dostane všeho – vědomostí o výživě, schopnosti si sestavit a přizpůsobovat každodenní jídelníček tak, aby ti to chutnalo, vyhovovalo a zároveň ses neustále posouvala ke svému cíli. Ale hlavně spolu s tím “dostaneš” i koučku, která ti bude kamarádkou (na telefonu), která ti dokáže individuálně poradit se stravou i mindsetem, nasměrovat tě, podpořit tě a zodpovědět ti otázky, na které jsi odpověď ještě nedostala. 

Ani pizza každý den, ani salát se salátem nejsou ta správná cesta k silnému a zdravému tělu. Samy moc dobře víme, jak se člověk cítí svobodně, když se naučí základům výživy, vnímat vlastní tělo a pozná, co je pro něj ta nejlepší cesta. Díky tomu uvidí výsledky, ať už v zrcadle, nebo na výkonu. A proto, že víme, tak přesně proto to samé chceme i pro tebe!

Jak to probíhá?

Vstupní dotazník

Na konci stránky na tebe čeká tlačítko, skrze které se dostaneš na stránku s dotazníkem. Díky němu se o tobě dozvíme vše potřebné pro to, abychom mohli spolupráci zahájit. Odpovědi přijdou jedné z kouček přímo do mailu.

Volba programu

Na základě dotazníku zvolíme, který ze dvou druhů coachingu pro tebe bude vhodnější. Rozhodovat bude to, jak pokročilá ve výživě jsi, anebo jaké problémy aktuálně řešíš. Oba programy jsou samozřejmě přizpůsobitelné na vegetariánství i veganství.

Komunikace a předávání informací

Jakmile projdeme všemi formalitami, vrhneme se do akce. Začneme rozsáhlým úvodem do světa živin, makro i mikro, práce s příjmem a celkovým přemýšlením o stravě jako takové. Posléze, na základě určeného programu, spolu budeme pravidelně komunikovat. Nebude to žádná jednosměrná nalejvárna, tohle bude naše společná cesta, týmová záležitost, takže spoustu věcí nám budeš reportovat a reflektovat. A bude to stát za to!

Basic (měsíčně)

Program bude zvolen pro ty, co chtějí zhubnout/přibrat/udržet váhu/zlepšit výkon a ve výživě jsou už alespoň mírně pokročilé (tj. orientují se v základech výživy) a potřebují nasměrovat, podpořit a dát své stravě řád & smysl.

# Komplexní poradenství v rámci výživy i v souvislosti s ostatními lifestyle faktory
(kroky, spánek, trénink, kardio, meditace/stress management a další)

# Spolupráce na základě macrocoachingu – doporučený kalorický příjem i jednotlivé makroživiny

# Pravidelné týdenní reporty a průběžné úpravy příjmu na základě cílů

# Komunikace s koučkou prostřednictvím zpráv a e–mailů

2 800 Kč

Minimální odběr služeb jsou 2 měsíce

Intense (měsíčně)

Program bude zvolen pro ty, co chtějí zhubnout, přibrat, udržet váhu či zlepšit výkon, ale jsou úplní začátečníci, potřebují opravdu komplexní pohled do skladby a struktury jídelníčku, intenzivnější komunikaci a podporu, popřípadě se pasují s komplikacemi, kde úpravou stravy můžeme společně přispět k zlepšení zdraví.

Vše co v balíčku Basic a navíc:

# Konkrétnější pomoc se sestavením jídelníčku (konzultace jeho obsahu, nastavení správného poměru tuků, druhů bílkovin v každém jídle, specifika předtréninkových a potréninkových jídel, suplementace apod.)

# Komunikace s koučkou prostřednictvím videí a hlasových zpráv

3 900 Kč

Minimální odběr služeb jsou 2 měsíce

Recenze

A co o JNV
říkají ostatní

Slide

Původně jsem neměla žádné velké fyzické cíle, spíš jsem chtěla jen dát svému životu nějaký řád a začít se stravovat vyváženě. Ale kvalitní dostatečná strava se na mém těle opravdu podepsala. V dobrém slova smyslu 😁
Jsem silnější, mám více energie, cítím se zdravěji a opravdu opravdu se cítím díky tomu šťastně. K The Plan nemám jedinou výhradu, vyhovuje mi jeho flexibilita a to že si do něj můžu zařadit cokoliv na co mám chuť, ne co mi zrovna kdo napíše, že si mám dát....
Takže The Plan je určitě moje nejvydařenější investice. Děkuji moc za všechnu vaši práci.

Ludmila R.

Slide

Na nutričním coachingu bych mohla vychválit všechno. Jak lidský přístup, vstřícnost, ochota tak veliký přehled v oboru ☺️

Klára J.

Slide

Zásadní byl přístup coachky. Ke všemu, čím jsme si spolu prošly, kolikrát něco nešlo úplně "podle plánu" (třeba moje kolísání váhy), ale vždy mi to, co se s mým tělem dělo, odůvodnila, uklidnila mě a naučila mě mé tělo poslouchat a dát všemu čas. Také mi po letech struggles s mou váhou došlo, že není vůbec směrodatná. Naučila jsem se řídit svými pocity a tím, jak se ve svém těle cítím, uvědomit si, že mu dávám vše, co potřebuje a naučit se o něj starat tak, aby vše fungovalo.

Lucie R.

previous arrow
next arrow