Mysleli jste si snad, že si pořádný tréninkový #JeduNaVýkon
kemp ve víkendové edici necháme v tomto roce utéct?
Tentokrát bude opět plný osy, JNV komunity, endorfinů z workoutů
a jen tak na něj určitě nezapomeneš! 

Pojď zesílit, naučit se něco nového a užít si parádní atmosféru

Další JNV jednodenní kemp s @luciemin & @nikol.beri je tady – a tentokrát pro mírně pokročilé začátečnice.

Cožeto? V překladu: Pro holky, které už +- ví, jak na dřep nebo mrtvý tah nebo ideálně už byly aspoň na našem začátečnickém kempu. Tenhle kemp je parádní příležitost se s Luckou a Niki posunout, zlepšit techniku, naučit se vzpírat i gymnastičit a pořádně se zapotit ve skupince holek, které to mají přesně jako ty. Prostě se staneš součástí naší #GRLPWR komunity! Nebudou chybět ani mini-přednášky, během získáš další znalosti pro lepší výkon, mindset i život.

Bude to nabitý den, ze kterého budeš čerpat energii (i znalosti) ještě dlouho, za to dáme ruku do ohně!

Vybrat si navíc můžeš, jestli se chceš kempu zúčastnit v sobotu, nebo v neděli.
Pozn.: Oba dny bude probíhat ten stejný program!

Kdy? Kde? Pro koho?

První májový víkend se v pražském P.O.D. gymu sejde Lucka, Niki, Agi a všechny mírně pokročilé začátečnice, které se chtějí bez „achne, co si kdo pomyslí“ pod odborným dohledem posunout v technice silového tréninku, naučit základy vzpírání i gymnastiky. A užít si aktivní den plný endorfinů mezi svýma.

6. nebo 7. 5. 2023

P.O.D. GYM Praha

Ohradní 1439, 140 00
Praha 4-Michle

Síla, vzpírání i workouty

Od každého trochu. Od teorie až po pomalé, precizní provedení. Včetně pravé kempové atmosféry díky týmovým workoutům. To všechno v komunitě stejně naladěných holek, v níž čas plyne 100x rychleji. 💜

Kemp bude probíhat od 9:00 do cca 19:00. Konkrétní časový harmonogram ti upřesníme během několika následujících dní.

Těš se ale na:

— silový trénink s hromadou činek
— techničtější lekci vzpírání
— mini přednášku o výživě při silovém tréninku
— neskutečnou atmosféru při týmových workoutech s holkama
— tým holek jako ty
— dárečky i dobroty od sponzorů

 

Kdo tě kempem provede?

Lucie Minářová

Těžké činky a upocené workouty, to je moje! JNV jsem založila jako kombinaci svých dvou obrovských vášní – pohybu a výživy. Mám za sebou kurz výživového poradce a taky certifikát L-1 CrossFit trenéra, miluju se dál v těchto oblastech vzdělávat a taky posouvat celý náš tým i komunitu!

Nikol Sanchez Ruiz

Touha neustále posouvat své hranice a zdokonalovat své dovednosti mě skrze léta silového i kondičního tréninku dovedla až na cestu trenérky, kterou kráčím již šestým rokem. Mé srdce i vzdělání patří převážně oblasti funkčního tréninku a CrossFitu. Kromě toho, že je to zábava, je to hlavně skvělý nástroj k udržení celistvého zdraví a pohyblivosti na celý život.

Agáta Szturcová

Po vlastních letitých problémech s jídlem a sama sebou jsem tak přirozeně začala tíhnout k porozumění výživy. A tak jsem mezi CrossFitem a hipthrusty vystudovala potravinářské technologie v Dánsku a k tomu si udělala nutriční certifikát Precision Nutrition. Tím má výživová cesta nekončí – chci být lepší koučka, proto za tímto cílem směřuji denně.

A co si vzít s sebou?

Gymový outfit a indoor tenisky asi zmiňovat nemusíme. Ručník se bude taky hodit. Pokud nebudeš cestovat z dáli a nebude to pro tebe akorát přítěž, vezmi si s sebou yogamatku na případné posedávání po gymu při odpočinku a přednáškách.
Na místě kromě dobrot a svačinek od sponzorů nebude nic většího k občerstvení. Kávu či další energii si budeš moct koupit na gymovém baru. Určitě si tak s sebou zabal i nějaké další jídlo. To totiž bude potřeba!
No, taky by ti neměla chybět chuť se hýbat, povídat si, poznávat nové lidi a dozvídat se nové věci o výživě, tréninku i sobě samé.

Věnuj vstupenku

Do poznámky objednávkového formuláře nám stačí zadat jméno, příjmení a e-mail obdarované.
Po zaplacení objednávky ti s pak fakturou přijde i PDF soubor s takovouhle vstupenkou, kterou můžeš vytisknout a někomu věnovat 💜

Jak to na takovém kempu vypadá?

Pokud chceš omrknout, jak to na takovém JNV kempu probíhá a chceš ochutnat trošku neskutečné atmosféry, omrkni video z našeho kempu v Praze!

Objednávka

Mezi hlavní sponzory nejen této akce patří Puma, Red Bull, Wolt a Aktin. Díky!

Podmínky účasti

Minimální věk je 15 let, ovšem…

Pokud ti ještě nebylo 18 a chtěla by ses zúčastnit, můžeš. Jen je nutné, aby tví rodiče vyplnili Prohlášení o vlastní odpovědnosti, které s sebou přivezeš. Potřebné lejstro najdeš tady:

Dokument ke stažení

 

A co když zaplatím, ale nebudu nakonec moct jet?

Jakmile vstupenku zakoupíš, už není možné vrátit peníze. Pokud by ti do toho něco vlezlo, můžeš si za sebe samozřejmě najít náhradníka. Vše případně řeš přes e-mail podpora@jedunavykon.cz.

 

Nedozvěděla ses vše?

Pokud máš jakýkoliv dotaz týkající se campu a nenašla jsi na této stránce odpověď,
neváhej nám napsat na podpora@jedunavykon.cz