SPOLEČNĚ JEDEME NA VÝKON

#JNV HOME

Jestli někdo tvrdí, že se doma nedá konzistentně posouvat svůj výkon, zlepšovat kondici či mobilitu, je na omylu. A my ti s naším domácím programem ukážeme, jak na to! Každý den na tebe bude čekat unikátní domácí trénink, ke kterému budeš potřebovat minimum věcí. Výsledky budou ale maximální. Program #HOME je navíc součástí obou programů #PRIME a #POWER pro případ toho, že někdo například nestíhá hlavní naplánovaný trénink či jen chce posouvat svůj výkon i v klidu domova. 
U programu #HOME není pro využití nutná žádná průprava silovými cviky, je potřeba mít akorát touhu a chuť zlepšovat se v hromadě cviků s vlastním tělem.

Workouty jsou koncipované na trénink bez náčiní, ovšem s možností si cokoliv přidat (činka, kettlebell atd.)

 • Pro koho?
  Plán má za cíl rozvíjet ať už kondici, práci se cviky s vlastním tělem, sílu středu těla a jsou vhodné pro ty z vás, co nechtějí cvičit ve fitku, případně takové tréninky ve svém harmonogramu nestíhají.
 • Jak časově náročné?
  Jeden trénink zabere cca 30 – 45 minut.
 • 500 Kč / měsíčně
  Účtováno každý měsíc. Možno kdykoliv zrušit.

#JNV PRIME

Tréninkový program na komplexní rozvoj tvých cílů, a to ať už silových, kondičních či gymnastických, stejně tak na prvky funkčního tréninku, síly tředu těla a hromadu dalších. Tréninkový plán se skládá z 5 tréninkových jednotek za týden, které jsou nastavené dle priority a které si můžete odjet v dny i v počtu dle svých časových možností. Každý trénink je vždy zaměřený maličko více na určitou partii či odvětví – v jednom se budeme více soustředit na vzpírání, v dalším na sílu vrchu těla, pak ale také na silné nohy, na gymnastické skilly a tak dále. Každý týden se můžeš těšit na zcela unikátní tréninky, které ale stále mají návaznost na uplynulý týden a jsou nastavené tak, aby dlouhodobě rozvíjely celkové fitness člověka.
Pro efektivní využití programu je nutná základní průprava cviky jako je dřep, mrtvý tah a striktní tlak.

 • Tréninky zaměřené na rozvoj síly, kondice, vzpírání, gymnastických skills, síly středu těla, s prvky funkčního bodybuildingu a hromadou zábavných workoutů.
 • Plán obsahuje pět unikátních tréninků každý týden, které se variabilně mění s cílem udržení kontinuálního progresu ve všech jeho sférách.
 • Jeden trénink zabere cca 60 – 90 minut.
 • V ceně programu je zahrnut i přístup do programu #HOME.
 • 1000 Kč / měsíčně
  Účtováno každý měsíc. Možno kdykoliv zrušit.

Vzhledem k současným nouzovým opatřením je prodej programu pozastaven 😔

#JNV POWER

Cílem tohoto programu je jednoduše ukázat, že síla může být ta správná cesta. A že není jen pro chlapy. Tento program je primárně zaměřený na kontinuální rozvoj síly a svalové hypertrofie (tvarování postavy). Nemusíš se však bát, že bys jeho intenzitu nezvládala, tréninkové jednotky jsou koncipovány na základě principů pro progres síly, ale takovou formou, aby si ho každý mohl přizpůsobit dle svých cílů, vah a schopností. Samotný plán se skládá z 5 tréninkový jednotek za týden, přičemž jsou tři hlavní, jedna doplňková v rámci síly a mobility a poslední zaměřená na kardio – LISS, nebo HIIT. Vše je sestavené tak, aby si každý mohl program přizpůsobit svému týdennímu harmonogramu. Každý týden se můžeš těšit na zcela unikátní tréninky, které ale stále mají návaznost na uplynulý týden a jsou nastavené tak, aby dlouhodobě rozvíjely tvou celkovou sílu.
Pro efektivní využití programu je nutná základní průprava cviky jako je dřep, mrtvý tah a striktní tlak.

 • Tréninky zaměřené primárně na rozvoj síly v hlavních silových cvicích jako je mrtvý tah, dřep a síla vrchu těla. Tréninky jsou doplněné dalšími fukčními cviky a přístupy, které vám pomůžou stát se tou pravou #StrongGirl!
 • Plán obsahuje čtyři silové tréninky týdně a jeden kardio trénink formou LISS, nebo HIIT.
 • Jeden trénink zabere cca 60 – 90 minut.
 • V ceně programu je zahrnut i přístup do programu #HOME.
 • 1000 Kč / měsíčně
  Účtováno každý měsíc. Možno kdykoliv zrušit.

Vzhledem k současným nouzovým opatřením je prodej programu pozastaven 😔